Meble na wymiar to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które posiadają nietypowe wnętrza i chcą je wykorzystać do maksimum, a meble systemowe nie sprawdzają się w tych pomieszczeniach.

W mojej ofercie proponuję Państwu szafy i garderoby na indywidualne zamówienie. Garderoba to takie miejsce, w którym umieścić można nie tylko ubrania czy sezonowe rzeczy ale również jest to pomieszczenie, w którym można przechowywać np. odkurzacz, deskę do prasowania, przenośną suszarkę, walizki itp… Przy zabudowie garderoby wykorzystuję okucia firmy SEVROLL, LAGUNA, która posiada szeroką gamę materiałów i wiele technologicznych rozwiązań, wiele profili aluminiowych solidnej jakości, które pozwolą Państwu w pełni zagospodarować pomieszczenie nawet pod skosami.

Również szafa jako mebel powinna być tak zbudowana, aby prawidłowo funkcjonowała i była estetyczna. W mojej ofercie znajdą Państwo tanie szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, z drzwiami przesuwno – składanymi jak również składanymi i rozwieranymi. Dysponuję szeroką gamą wypełnień frontów do szaf wnękowych, może to być: płyta wiórowa, lakierowana, fornirowana, rattanowa, lustro i szkło w różnych kolorach i wzorach tematycznych lakobel.

Stosowane przeze mnie okucia cechuje duża wytrzymałość, stabilność, bardzo ciche działanie.jak również wysoka jakość jezdna.

Każda garderoba czy szafa wnękowa jest zaprojektowana pod konkretne indywidualne zlecenie, dlatego spełnia oczekiwania każdego klienta. Projekt szaf wykonuję po pomiarze i po ustaleniu podstawowych materiałów, akcesoriów, które mają być użyte w zabudowie wnęki. Czas realizacji ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta.