Kuchnia to pomieszczenie jedno z najważniejszych w całym domu, bądź w mieszkaniu, najwięcej czasu spędzamy w kuchni. W tym pomieszczeniu nie można marnować żadnego

miejsca. Kuchnia musi być tak zaprojektowana, aby wszystkie sprzęty AGD te duże i mniejsze znajdowały się na odpowiednim miejscu, aby jedno drugiemu nie przeszkadzało, a zarazem były rozmieszczone w sposób funkcjonalny i wygodny dla użytkownika.

Przy urządzaniu kuchni należy wziąć pod uwagę jakimi meblami jesteśmy zainteresowani, jaki styl nam się podoba i jaki będzie pasował do naszego domu bądź mieszkania. Na naszym rynku

mamy bardzo wiele rodzajów mebli np. kuchnie klasyczne fronty stylizowane inaczej styl zwany retro, kuchnie nowoczesne są to fronty o prostym kształcie.

W ofercie mojej firmy mam bardzo dużo typów frontów:
drewno lite o różnych wzorach: stylowe i nowoczesne,-płyty MDF, które mogę być pokryte folią o różnych wzorach drewnopodobnych i jednobarwnych matowe i wysoki połysk, mogą być lakierowane w różnych kolorach w macie, półmacie i na wysoki połysk.
Ostatnio bardzo modne są fronty 
fornirowane i akrylowe ma

towe i na wysoki połysk.
Najprostsze fronty są z 
płyty meblowej oklejane PCV.
W zabudowie kuchennej ważną rolę odgrywają okucia szafek jak również wyposażenie wewnętrzne szafek. W korpusach kuchennych wykorzystuję okucia renomowanych firm BLUM, HETTICH, REJS, GAMET, GTV, NOMET.
Posiadam dużą ofertę 
blatów roboczych z płyty wiórowej i nie tylko.

Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie, dzięki czemu ma możliwość wyboru materiału z jakiego chce mieć wykonaną zabudowę kuchenną. Pracuję na profesjonalnym programie do projektowania mebli na wymiar, dzięki któremu mogą Państwo zobaczyć swoją kuchnie na profesjonalnej wizualizacji. Przy mojej pomocy klienci mają nowe spojrzenie na własną kuchnię. Staram się, aby moje propozycje były estetyczne, solidne, praktyczne i przede wszystkim tanie.

Dokładam wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, którym zależy na nieszablonowym i całkowicie indywidualnym podejściu w urządzaniu swoich wnętrz. Gwarantuję profesjonalizm ora

z wysoką jakość i trwałość wykonywanych przeze mnie prac.

Kuchnie nowoczesne